• Poland
Berryedge Online
Str. główna >>  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Dostawa i zwroty

Dostawa zwrotna pojazdu Polityka Zawsze nalegamy na ten sam dzień zamówienia, oczywiście, zasada dostawy następnego dnia, pozwalając osobom na transfer towarów napięcia ładunku 1-3 dni. Podczas transportu prawdopodobnie 7-15 dni.

Musisz zapłacić za transport. Prawo odstąpienia Jesteśmy zobowiązani do pełnej satysfakcji. 5 dni po paczce, musisz nas zaakceptować. polityka kursu walutowego przed skorzystaniem z prostego zwrotu, należy skontaktować się przed zwrotem adresu wysyłki, aby zwrócić produkt do nas. Wszystkie przesyłki odsyłane do nas nie mogą być noszone, zmieniane lub prane w oryginalnym stanie, wszystkie etykiety.

Anuluj

Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przed wysłaniem. Przepraszamy, nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostało wysłane. Dziękuję za Twoje zrozumienie. Jeśli nalegasz na anulowanie zamówienia, zwróć uwagę na zasady zwrotu.

Polityka wymiany:

Jeśli chcesz wymienić inny rozmiar lub kolor w ciągu trzech dni, skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer zamówienia.

Twoja satysfakcja jest naszym celem. Oferujemy kompleksową politykę zwrotów. Przed odesłaniem towaru prosimy najpierw skontaktować się z nami w celu omówienia problemu. Przez większość czasu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu, nie musisz niczego odsyłać. Jeśli w towarach występują nieodwracalne wady, możesz zagwarantować, że chcesz powrócić do projektu w zamian za udzielenie nam naprawy lub wymiany na 12 miesięcy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, otrzymasz wiadomość później. Podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator. Wszystkie zamówienia na zwrot przedmiotów muszą być przechowywane w oryginalnym stanie. Nie należy nosić, zmieniać lub myć, wszystkie dołączone metki, trzeba zapłacić koszty zwrotu, koszty transportu, koszty zakupu.